sklep z panelami firmy Parador

      Brak komentarzy do sklep z panelami firmy Parador

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się sprzedażą najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających potrzebom nowoczesnych, wymagających konsumentów. Prowadzony przez nas punkt internetowy istnieje na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz to lepsze opinie wśród kupujących. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i wciąż się rozwijamy oferując bardzo dobre rozwiązania znane dzisiejszemu rynkowi.

Panele podłogowe – klasa, prostota oraz minimalizm w jednym

Konstruując sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – pragnęliśmy dać naszym klientom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten zamiar został osiągnięty, co dla naszej profesjonalnej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele podłogowe?

•             Łatwy montaż – panele znajdujące się w naszej profesjonalnej szerokiej ofercie montowane są metodą bezklejową, na tak zwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest nadzwyczajnymi, samozatrzaskowymi piórami. Nowatorska posadzka pojawia się błyskawicznie oraz nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Niska cena – Parador sklep powstał z myślą o każdym konsumencie, wskutek tego panele znajdujące się w naszej klarownej ofercie znamionują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Atrakcyjny, modny design – nietuzinkowe wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drzewo! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie podłóg w czystości nie sprawia jakichkolwiek kłopotów!

•             Trwałość oraz odporność na uszkodzenia – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, to naturalnie dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że nowa podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długie lata!

 

Oczekuje na Ciebie zespół doświadczonych sprzedawców!

Nasza marka funkcjonuje w oparciu o wiadomą oraz solidną politykę. Pośród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, jacy zawsze służą klientom fachową radą oraz pomocą w wyborze poprawnego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej szerokiej ofercie. To fundament, na jakim od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych kontrahentów są również tacy, dla których panele to zdecydowanie za mało! Właśnie dla nich mamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich montaż nie różni się od montażu paneli podłogowych. Jednakowo jak one deski układa się metodą bezklejową.

Posadzka w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną podłogę należy było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! W dzisiejszych czasach nawet najogromniejszą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie parę dni. Wykwalifikowani zawodowcy wielokrotnie potrzebują tylko kilku godzin. To znacznie usprawnia proces remontu i przynosi szansę na znaczące oszczędności!

Chcemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli niepokoją Państwa jakiekolwiek pytania lub ewentualnie wątpliwości zachęcamy także do kontaktu a ochoczo na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador podłogi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *